Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,80 zł , zmiana od tamtej pory: 47,28%

Kredyty frankowe dobiją BNP !!!

Zgłoś do moderatora
Ten bank jest na celowniku sądów, gdyż szczególnie utrudnia swoim klientom realizację postępowania reklamacyjnego. Na mój wniosek złożony w ubiegłym roku nie ma odpowiedzi do dziś, a termin jej udzielenia upłynął w styczniu br. Takich spraw jest mnóstwo. Kancelarie, które obsługują klientów BNP, doliczają dodatkowe kwoty do pozwów i powiadamiają masowo UOKIK. Niedługo będzie o tym głośno w mediach. Zapowiadają się ciekawe procesy przeciwko BNP ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BNPPPL 0,28% 70,40 2021-08-04 14:21:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.