Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,60 zł , zmiana od tamtej pory: 1,56%

Sanok Rubber ma umowę limitu kredytowego z DNB Bank Polska do kwoty 100 mln złISBnews - Biznes
27 mar 2019, 15:07

Warszawa, 27.03.2019 (ISBnews) - Sanok Rubber Company zawarł z DNB Bank Polska umowę o wielowalutowy limit kredytowy w rachunku bieżącym do kwoty 100 mln zł do wykorzystania w euro i złotych, podała spółka."Kredyt oprocentowany jest według zmiennej stopy procentowej: dla EUR 1M EURIBOR, dla PLN 1M WIBOR powiększonej o marżę banku" - czytamy w komunikacie.Okres kredytowania to 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy.Na początku tego tygodnia Sanok Rubber Company podał, że na inwestycje w 2019 r. przeznaczy 100 mln zł lub nieco poniżej tej kwoty.Sanok Rubber Company S.A. to zajmuje się produkcją wyrobów gumowych, gumowo-metalowych oraz kombinacji gumy z innymi tworzywami. Spółka jest producentem mieszanek gumowych posiadającym bogatą ofertę produktową dla motoryzacji, budownictwa, rolnictwa, farmacji i AGD. Jest notowana na GPW od 1997 r.
  • kredyt Autor: ~SANcho
  • Re: kredyt Autor: ~Znawca

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -0,76% 26,00 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.