Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,72 zł , zmiana od tamtej pory: 17,48%

Krec moze zapalcic 2,4 mln euro wyrokiem sadu Litewskiego

Zgłoś do moderatora
Zbliża sie ogloszenie wyroku,kwota zostala ostatnio uscislonona i wyglada ze Krec przegra ,chodzi o ekologie ,sad Litewski bedzie raczej bezwgledny.Warto otym pamietac bo moze to mocno zachwiac kursem.Wiecej wiadomosci w rzepie..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 2,13% 6,72 2020-10-30 16:24:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.