Forum Giełda +Dodaj wątek

Krec – inwestycja na lata

Zgłoś do moderatora
Drodzy akcjonariusze,

jestem drobnym akcjonariuszem KREC od 2009, gdy kupowalem akcje po 3.11 zl. Pomimo znacznego wzrostu kursu, spolka wydaje sie dalej dobra inwestycja. Wskaznik P/E = 40 i P/BV=2.75 jest co prawda bardzo wysoki, ale mozna sie spodziewac znacznej poprawy wynikow wraz z odpalaniem kolejnych mocy przerobowych. Pozatym, w tej branzy czeste dotacje unijne, choc nie sa liczone jako zysk, to de fakto zwiekszaja BV i wartosc dla akcjonariuszy. Jestem gleboko przekkonany, ze spolka w perspektywie 8-10 lat bedzie czescia SWIG80 z kapitalizacja rzedu 600-900 mln zl i regularnie wyplacana dywidenda.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -0,44% 22,70 2022-05-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.