Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  85,50 zł , zmiana od tamtej pory: 4,56%

Koszty budowy projektów

Zgłoś do moderatora
Jak się policzy wzrost kosztów generalnego wykonawstwa ( a Dom buduje samodzielnie) o 10-15%% - ostatnio obserwowany od 2 kwartałów i doliczy do kosztów własnych to od 3 kwartału 2022 w wynikach przez kolejne 4 kwartały koszty a co za tym idzie marża będzie mniejsza o 200-300 mln złotych. Dużo na kolejne dywidendy nie zostanie....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -1,54% 89,40 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.