Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,13%

Kosmiczne prognozy dla Bitcoina

Zgłoś do moderatora
Jacek Rzeźniczek - Stooq
5 stycznia 2021 11:21

Temat Bitcoina to oczywiście zupełnie inna bajka względem rynków akcji, ale jako ciekawostkę podaję, że według strategów JPMorgan długoterminowe cena docelowa wynosi 146000 USD. Oznacza to perspektywę wzrostu od dzisiejszych i tak już kosmicznych poziomów o kolejne 360 proc., co na wykresie musiałoby oznaczać wspinaczkę po ścianie o nachyleniu porównywalnym z pionem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC -8,03% 0,55 2022-01-20 10:40:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.