Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,18 zł , zmiana od tamtej pory: -11,47%

Korekty wzrostowe

Zgłoś do moderatora
Ostatnia korekta wzrostowa rozpoczęła się w końcu 2013 roku. Wówczas najwyższe obroty osiągnęły 36 tyś akcji. Kurs akcji wzrósł o ok 50%.
Teraz korekta wzrostowa osiągnęła ok 50%, a obroty na kilku sesjach dochodziły do 70 tyś akcji. Średnie obroty na spółce to ok 1 tyś akcji. Ci co kupili po wyższych cenach muszą czekać te 2-3 lata. Cierpliwie.
Firma w tym czasie będzie wykazywała straty. Zysku nie będzie nigdy. Za Chiny.
Wy w końcu oddacie po 10 gr i firmę wycofa się z giełdy. Nie ma potrzeby dzielić się z wami.
Tak wygląda dziki kapitalizm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 3,76% 1,93 2019-12-06 16:41:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.