Forum Giełda +Dodaj wątek

Korekta prognozy sprzedaży w I kwartale 2013 r.

Zgłoś do moderatora
W nawiązaniu do prognozy sprzedaży przedstawionej w raporcie kwartalnym za IV-ty kwartał 2012 r. (nr raportu - 5/2013) z dnia 14.02.2013 r. Zarząd Makolab S.A. informuje, że według stanu na dzień publikacji niniejszego raportu wstępna wartość przychodów ze sprzedaży Spółki w I kwartale 2013 r. wyniosła 2 767 tys. zł. netto. Oznacza to przekroczenie o 20% wartości prognozy 2 300,00 tys. zł podanej w w/w raporcie kwartalnym, a także wyższą o 4% sprzedaż niż w analogicznym okresie roku ubiegłego (2 671 tys. zł).Wyższa niż prognozowano sprzedaż jest wynikiem zrealizowania do końca I kwartału 2013 r. większej niż planowano ilości usług, głównie dla klientów zagranicznych Spółki. Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 15 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

Podsumowując : Sprzedaż wyższa o 20% od wcześniejszych prognoz.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/MAKOLAB-Korekta-prognozy-sprzedazy-w-I-kwartale-2013-r-2800321.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MAKOLAB -4,00% 6,00 2021-09-17 13:46:51