Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,80 zł , zmiana od tamtej pory: 31,25%

Korekta prawie płaska

Zgłoś do moderatora
Jest Co prawda cały czas niewielkie ryzyko podwójnego szczytu lokalnego i jazdy troszkę w dół z poziomów około 4,92 lub nawet obecnych ale jak się popatrzy na wykresy ze wskaźnikami na tygodniowym lub nawet w dłuższym przedziale to po prostu nie chce się wierzyć jak to wygląda. Poza tym Wygląda na to że mamy wreszcie rozwiązanie na pandemię A jak wiadomo finanse ucierpiały najbardziej i tutaj też wydaje mi się że będzie w razie pozytywnego scenariusza nawet jakaś spora hossa. Tak więc wypada mieć w porządne spółki finansowe w portfelu a Provident i parę banków w moim przypadku spełniają te potrzeby przy czym Provident stanowi 80% Finansów u mnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38