Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,52 zł , zmiana od tamtej pory: 469,08%
Korbank to dobra firma,ale mala. FF to tylko ok.1 min.zl. Jesli komus na tym by zalezalo,to w krotkim czasie cena akcji wzroslaby do 5 zl,ale rownie dobrze i do 20 zl. Realnie jest niedoszacowana na ok 100%.Kiedys pewnie wykupi ich jakas wieksza firma i wtedy posiadacze akcji Korbanku zarobia.
  • Korbank Autor: ~informatyk
  • Re: Korbank Autor: ~Bankster
  • Re: Korbank Autor: ~kc
  • Re: Korbank Autor: ~kc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KORBANK -3,89% 8,65 2021-06-24 11:04:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.