Śledzę kurs XTB i przeglądam to forum od kilku miesięcy.
Konsensus jest taki, że wyniki za Q4 były słabsze, niż przewidywano, więc doszło do realizacji zysków i ewakuacji przez panikarzy.
Spadki spowolniły po pierwszej fali sprzedaży i spodziewałem się, że kurs zacznie w miarę szybko odbijać ze względu na atrakcyjną cenę, ale kurs nadal powoli spada.
Moje pytanie jako początkującego inwestora to proste "dlaczego?"
W moim rozumieniu nie ma już powodów dla których kurs powinien spadać.