Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,49 zł , zmiana od tamtej pory: 47,92%
od dłuższego czasu można obserwować tutaj stałe zachowania: 
- po każdej transakcji (kilkadziesiąt tyś sztuk)na kursie znacząco mniejszym od aktualnego następuje kontra na małej ilości papieru (np. kilka sztuk), która wraca kursem do poprzedniego poziomu,
- po każdej znaczącej transakcji (powyżej 100 tyś sztuk)z automatu w komentarzach pojawiają się "pozytywne artykuły" wstawiane przez tą samą osobę
Ciekawi mnie po co to? Przecież wyniki są ok
  • kontry Autor: ~Obserwator

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CPGROUP 0,00% 9,60 2021-10-25 16:48:55