Forum Giełda +Dodaj wątek

KONIEC SMUTKÓW

Zgłoś do moderatora
Nie dołujmy się, jutro sobota, pojutrze niedziela. Przecież nie może być tak źle, jak to wygląda. Przecież cały świat nie może zbankrutować. Nie mogą zostać tylko kangury.
Na każdy kłopot jest jakaś rada. Autorytety coś wymyślą, bo od tego są. Politycy pomogą. Czy ktoś jest zainteresowany kryzysem? Większość chyba nie. Nawet grubasy wolą jakiś ład i spokój.Jakoś będzie. Na szczęście wojny nie ma. Na rynkach też wcześniej czy później się poukłada. wierzę, ze Niemcy sobie poradzą. Nie wyobrażam sobie, żeby Ameryka nie rozwiązała swoich problemów. Grecja nawet jeśli nie da rady, toż nie jest ona całym światem. Wiem, że bardzo upraszczam (bo tak naprawdę nic się na tym nie znam) . Zapraszam do wskazywania dobrych merytorycznie sygnałów, jeśli kto zna, lub może coś wymyślić.
Dlaczego zawiedli Bernanke i Obama?
  • KONIEC SMUTKÓW Autor: ~Majka
  • Re: KONIEC SMUTKÓW Autor: ~ada

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUANTUM 1,00% 50,50 2021-07-28 16:37:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.