Jak to zwykle w trendzie wzrostowym, musi nadejść korekta, czyli realizacja zysków przez bardziej niecierpliwych. Obserwowaliśmy to na trzech ostatnich sesjach. Dzisiaj powrócimy do wzrostu i to dynamicznego.
Rozwój wydarzeń zgodny jest zresztą z licznymi rekomendacjami banków jak i znawców rynków kapitałowych.
Zysków życzę - a dla naganiaczy na spadki życzę ... bólu głowy przy kursie 1,50 zł :)