Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,16 zł , zmiana od tamtej pory: -29,84%

koniec hossy?

Zgłoś do moderatora
Quercus TFI: Aktywa Quercus Agresywny przekroczyły 500 mln zł - Stooq 
Leszcze idą na nędzną przynętę. Rok temu siedzieli na ochrony kapitału, a teraz biorą na wynik roczny. Za chwilę będą płakać jak WIG na pick wig 40 pick wig 80 pick. Portfel słabo zdywersyfikowany.
  • koniec hossy? Autor: ~Li_tai_wan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
QUERCUS 3,43% 3,62 2022-05-20 09:46:00