Forum Giełda +Dodaj wątek

koniec bessy na BBC?

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj, kolejny dzień przy gigantycznym wolumenie przyniósł pozytywne przesilenie.
Sam kiedyś nieźle straciłem na tej spółce, ale sądzę, że nastąpiła tu zmiana trendu.
Wszystkie najgorsze rzeczy dla posiadaczy powinny teraz szybciej lub wolniej ulegać poprawie. Piszę, by zwykli akcjonariusze rozważyli, czy teraz nie dać papierowi trochę czasu..

Pozdrawiam , w szczególności Paaulinkę, jeżeli dalej posiada te akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA 8,43% 0,90 2019-12-13 15:52:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.