Forum Giełda +Dodaj wątek
08.12. Warszawa (PAP/EBI) - Nr: 17/2011
Zarząd Caspar Asset Management Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (Emitent) informuje, iż w dniu 7 grudnia 2011 roku F-Trust Spółka Akcyjna, w której kapitale zakładowym Emitent posiada 100% akcji, zawarła umowę z Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółka Akcyjna, na mocy której F-Trust Spółka Akcyjna będzie pośredniczył w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych.
kom ebi mra

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CASPAR -1,28% 77,00 2021-01-26 12:21:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.