Forum Giełda +Dodaj wątek

Komu tak zależy aby dalej dołować BBICAPNFI

Zgłoś do moderatora
Powoli przestaję to rozumieć lub to czyjeś celowe działanie. Parametrycznie spółka bardzo dobrze. Zwiększa swoje udziały w zaangażowanych już spółkach: m.in. ADV. A tu dzisiaj cały czas pojawiają się jakieś drobne pakiety po 2000-3000 akcji dołujące kurs do poziomu 1,81 zł. Nic tylko kupować i/lub uśredniać ale kierunek miał być północny. Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA 2,09% 1,95 2020-12-04 16:23:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.