Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,14 zł , zmiana od tamtej pory: -38,54%

Komentarz do wyników IV kw.

Zgłoś do moderatora
http://analizyobs.blogspot.com/2017/03/triton-komentarz-do-wynikow-iv-kw.html

Strata w IV kw. była pewna i oczekiwana. Jej poziom był wyższy o 2,8 mln zł ze względu sprzedaż gruntu miastu Warszawa za kwotę niższą niż księgowa. Triton wystąpił z roszczeniem o 2,55 mln zł w związku z tym.
Sytuacja płynnościowa jest bardzo dobra (ponad 10 mln zł gotówki).
Dopiero oddanie do użytku Triton Winnica wpłynie pozytywnie na wyniki. W raporcie podany planowany termin to lipiec 2017 rok.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 3,76% 1,93 2019-12-06 16:41:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.