Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,21 zł , zmiana od tamtej pory: -73,83%
Przyglądając się ostatnio wystawianym zleceniom widać ewidentne - celowe manipulowanie i dławienie kursu !
Kombinuje / ją , aby załapać się jeszcze po "promocji"
Bezczelna zagrywka , bo zamiast teraz kombinować , było pomóc w kilkudniowym "rozbieraniu" trójki - (ukryte S-3zł )
Nie dać się wykiwać !!!
Pozdrawiam już zarobionych .
  • kombinacje Autor: ~Posiadacz
  • Re: kombinacje Autor: ~Posiadacz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.