Forum Giełda +Dodaj wątek

Kolejny kontrakt

Zgłoś do moderatora
Play nowym klientem centrum danych Telehouse.Poland

ATM S.A., świadcząca pod marką ATMAN i Telehouse.Poland usługi telekomunikacyjne dla biznesu, zawarła z operatorem sieci Play umowę na wynajem powierzchni kolokacyjnej w jednym ze swoich centrów danych w Warszawie. Umowa o wartości ponad 3,5 miliona złotych została zawarta na okres kilku najbliższych lat.

Play od kilku lat współpracuje z ATM S.A., korzystając m.in. z usług transmisji danych, dzierżawy łączy i dostępu do Internetu świadczonych przez operatora ATMAN. Przedmiotem nowej umowy jest dzierżawa w jednym z trzech centrów danych ATM S.A. dedykowanej sali serwerowej z pełną infrastrukturą techniczną i telekomunikacyjną.

— Bardzo nas cieszy, że udało się pozyskać do naszego nowo oddanego obiektu Telehouse.Poland kolejnego dużego operatora telekomunikacyjnego jakim jest Play. Specjalnie dla tego klienta przygotowaliśmy dedykowane pomieszczenia w naszym centrum danych tak, aby mógł się w nich zainstalować jeszcze w tym roku — powiedział Maciej Krzyżanowski, wiceprezes ATM S.A. ds. operacyjnych.

Dogodna lokalizacja w ścisłym centrum biznesowym Warszawy, znakomite zaplecze techniczne, a także możliwość przyłączenia się do wielu operatorów sprawiają, że z usług kolokacji w Telehouse.Poland z powodzeniem korzystają wiodące firmy z branży telekomunikacyjnej, finansowo-ubezpieczeniowej, ale także mediów i reklamy.

Telehouse.Poland jest jednym z najbardziej nowoczesnych centrów danych w Polsce, które zostało zaprojektowane na potrzeby kolokacji serwerów i usług telekomunikacyjnych w sposób zapewniający możliwość rozwoju w nadchodzących latach. Obiekt klasy Tier-3 (wg klasyfikacji TIA) o powierzchni ponad 3700 m kw. jest wyposażony w gwarantowane zasilanie 9 MW, system bezprzerwowego zasilania obiektu z sieci energetycznej z dwóch niezależnych źródeł oraz przeciwpożarowy system gaszenia gazowego
  • Kolejny kontrakt Autor: ~atmowiec

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATM -3,20% 12,10 2020-07-01 13:17:00