Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,33 zł , zmiana od tamtej pory: -62,41%

kolejny dobry news...

Zgłoś do moderatora
...dobry w tym sensie, że mimo bardzo złej sytuacji spółki, wcześniej Prezes, a teraz Prezesowa wyciągają pieniądze na stół (w przypadku Prezesa należały się spółce jak psu buda). Chyba gdyby zakładali najgorszy scenariusz, to raczej nie dokładaliby do gasnącego pieca, skoro ten i tak miałby zgasnąć?

http://gpwinfostrefa.pl/espi/pl/reports/view/3,316534 

jestem bardzo ciekaw w jakim kierunku to się dalej rozwinie. Widać jednak ewidentnie, że są pod ścianą i przynajmniej próbują cokolwiek zrobić, aby uciec spod topora. Jestem akcjonariuszem, więc kibicuje mimo frustracji na wiele ich innych działań i błędów, aby jednak udało się im przetrwać.

Dobrze by jeszcze było, gdyby Pani Prezesowa obniżyła cenę swoich usług consultingowych wobec takiej a nie innej sytuacji spółki...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 0,00% 0,50 2020-03-18 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.