Hejka! Dawno się nie odzywałem. To dlatego, że chwilowo powędrowałem naganiać na innych spółkach. Teraz wracam tutaj, żeby znowu opowiadać jakieś bzdury jak będę chciał upchnąć swoje akcje. Tymczasem czekam na korektę w okolice 30,20-30,90. Jak odkupię akcje to zacznę pisać więcej rzecz jasna. Trzymajcie się cieplutko. Pozdrowienia