Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,30 zł , zmiana od tamtej pory: -26,01%

KOLEJNE KŁAMSTWA PREZESA LINK !! CZYTAĆ ! PREMIERA 2022

Zgłoś do moderatora
INKWIZYTOR miał mieć premierę pod koniec tego roku teraz info że pod koniec 2023 roku może do 2025 roku się wyrobią !!

https://www.purepc.pl/ja-inkwizytor-polska-gra-na-podstawie-powiesci-jacka-piekary-na-pierwszym-zwiastunie-premiera-pod-koniec-2022-roku

W latach 2019-2021 Mieli wydać 15 gier symulatorów a nie mamy ani jednego !!!

https://polskigamedev.pl/hotel-renovator-the-dust-prezentuje-druga-gre-do-2021-wyda-ich-15/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 5,35% 12,80 2023-03-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.