Forum Giełda +Dodaj wątek

Kolejne 1,5 miliona STRATY

Zgłoś do moderatora
Zarząd ORZEŁ S.A. w upadłości układowej informuje, iż w dniu 13 listopada 2014 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie spółki pod firmą Astor S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, na podstawie art. 459 pkt 2 Kodeksu spółek handlowych, w związku z §14 ust. 2 lit. d Statutu Spółki, podjęło uchwałę w sprawie rozwiązania spółki. Uchwała wchodzi w życie z dniem 13 listopada 2014 roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 0,00% 2,70 2021-12-07 16:33:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.