Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,52 zł , zmiana od tamtej pory: -10,74%

Kolejna runda

Zgłoś do moderatora
W czwartej rundzie wzięło udział 13 inwestorów indywidualnych, którzy objęli łącznie 139 579 akcji Aforti PLC za kwotę 123 539 GBP potwierdzając wycenę spółki po wpłaconym kapitale na poziomie

ok 34,94 milionów GBP.

Ponadto, w dniu 21 czerwca 2021 roku Emitent zawarł umowy sprzedaży akcji AFORTI PLC z 5 inwestorami indywidualnymi, których łączna wartość można uznać za znaczącą. Aforti Holding S.A. dokonała łącznej sprzedaży 453 262 akcji Aforti PLC za cenę 0,87 GBP za 1 akcję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL -4,28% 5,82 2021-09-28 13:53:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.