Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,64 zł , zmiana od tamtej pory: -53,12%

KOLEJE UMOWY !! Witamy 2017 rok!

Zgłoś do moderatora
Witam
Już mamy 600 000 dolców!! Brawo - do raportu za 4 kwartał tak połowa lutego będziemy mieli inne poziomy - może nareszcie jakieś przyzwoite!!!
2 złote na początek!!

https://www.bankier.pl/wiadomosc/BROAD-GATE-S-A-Podpisanie-umowy-zbycia-oleju-slonecznikowego-7493467.html

https://www.bankier.pl/wiadomosc/BROAD-GATE-S-A-Podpisanie-umowy-zbycia-oleju-slonecznikowego-7493465.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BROADGATE -2,60% 0,30 2021-05-26 11:29:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.