Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,22 zł , zmiana od tamtej pory: 195,45%

KOCHANI jakbym mial duzo PIENIAZKOW to...

Zgłoś do moderatora
kupilbym caly ruch no a jak gliwice czy zabrze by nie trzymalo schtamy to tesch bym ich kupill.... no a jakby mi cos jeschcze zostalo pieniazkow A ZOSTALOBY mi na pewno to kupilbym Gdynie i zrobil polnoc poludnie ... a kto w ruchu chcialby WALCZYC to musi 3dni w calosci 1raz w miesiacu przepracowac tam gdzie robi/robiolo sie PYRLIKYM albo gdzie sie go wytwarza/wytwarzalo....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RUCHCHORZ 12,07% 0,65 2021-10-13 11:22:19