Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,60 zł , zmiana od tamtej pory: 26,24%

kobieca intuicja..

Zgłoś do moderatora
Po publikacji rozszerzonego raportu półrocznego czyli po 25.08.2020 ze względu na brak zauważalnego wpływu zarząd podtrzyma rekomendację dywi w wysokości poprzedni określonej- nie mam dojścia ale np taki hipotetyczny scenariusz a teraz samwieszkto zbiera po 75 pln..I wszystko jak najbardziej naukowo i sensownie - oczekiwanie-akcja-reakcja..Podkreślam - takie babskie gdybanie podczas nudów bessy kryzysu i epidemii

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 2,00% 96,70 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.