Słuchajcie , tu chodzi o naszą kasę.
zauważyłem że każdy wzrost o 10% jest natychmiast zasypywany . Tak dzieje się ostatnio na każdym poziomie ceny. Przecież prawie każdy akcjonariusz ma na tej spółce straty a mimo to cały czas to dzieje się to samo. Sprawę chcę zgłosić do KNF łącznie z nickami i IP osób które cały czas próbują wywoływać spadki i panikę. Poczytajcie sobie wątki simfabric i jaka tam afera wyszła. Tutaj od momentu zrzutu akcji przez członka RN , zarząd karmi nas tylko złymi informacjami tak jak by chciał dołować kurs , a do tego pojawiło się stado troli spadkowych. NA simfabric już się odpowiednio biorą za ludzi którzy manipulowali przez forum emocjami grając na spadki.
Kto jest za takim zgłoszeniem sprawy łapka w góre. Kto nie , w dół