Prosze zwrocic uwage na przeplywy pieniezne netto po pierwszym kwartale bylo ponad 8mln w minusie a po drugim kwartale jest juz tylko minus 3 mln . Czyli znaczna poprawa , drugi kw byl na 5mln plusie- po tym najlepiej widac ze firma lapie oddech i wychodzi na prosta.
W tym wypadku moze potwierdzic sie wyswiechtane powiedzenie ze kupuje sie przyszlosc ale nie naganiam niech kazdy oceni sam.