Tylko kilka słów odnośnie ParcelTechnika do tych którzy nie mają już cierpliwości bądź naganiają na spadki.
14.11 pokażą raport za III kwartał.
Do końca roku finalizują umowę z firmą Exelot.com na dostawę pilotażowych 3 maszyn do Izraela plus w pierwszym kwartale przejście na GPW.
Jeżeli u "żydków" przyjmą się skrytkomaty na uniwerkach to rozwiną współpracę z exelot.com, które jest solidnym partnerem spółek e-commerce w Chinach ( ChinaBuy oczy Deal Extreame) i postawią kilkadziesiąt skrytkomatów.
W dodatku cały czas wąchają rynek niemiecki, czeski i czarny ląd plus ekspansja do skośnookich dzięki współpracy z exelot.com.
To jest gniot ?
Nie sądzę.
Cierpliwi będą nagrodzeni.
Wspomnicie moje słowa!!!
Pzdr
Carington83