Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,42 zł , zmiana od tamtej pory: -6,79%

kilka fajnych infrmacji się skumulowało

Zgłoś do moderatora
witam was, jestem z Katowic i wiem co sie święci a wiec:
1.kupiec na działkę za 40mln już jest w trakcie negocjacji ceny,
2. w sądzie jest sprawa z poprzednim włascicielem i jest wygrana co spowoduje odebranie akcji PIETRZAKOWI na rzecz Ferrum tj. 5%
3. Fundusz , ktory jest inwestorem finansującym FERRUM chce mieć także w swoim portfelu conajmniej 5% akcji więc skupuje.
4. Będą dobre wyniki za 2016 rok na plusie ok 10mln z tendencją wzrostową na przyszłość (kontrakty z gaz-system)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FERRUM 0,98% 4,12 2024-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.