Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,00 zł , zmiana od tamtej pory: 154,29%

kierunek północ

Zgłoś do moderatora
Dawno nic tu nikt nie pisał, nawet sie zastanawiam czy ulica zauważyła co sie dzieje na DOM ? Fakty są takie, że po przejęciu spółki Euro Styl, wejdą ostro w Trójmiasto. Co najważniejsze nie zmieni sie polityka dywidendowa. Gruby już to zauważył i popakował. Słabi wywalają, a ktoś sobie pakuje do worka. Potem zbierze dywidendę która ma być w tym roku rekordowa jak i wyniki za 2016. Patrząc na wykres fajnie trzyma sma i linia trendu. Kierunek może być tylko jeden. PÓŁNOC !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -0,14% 142,40 2023-06-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.