Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,20 zł , zmiana od tamtej pory: -13,81%

Kierunek 6zł

Zgłoś do moderatora
Cierpliwość popłaca:
1. Dziś ostatni dzień na składanie ofert pod skup akcji
2. Cały czas dopływ kapitału od funduszy - przy aktualnych stopach % będzie to kontynuowane i boom nastąpi w Q3 i Q4 jak ludzie zobaczą jakie stopy zwrotu mają fundusze
3. Opcja wykupu Xeliona pokazuje że kasa jest
4. Fakt że getback był sfinansowany z naszej kasy ale z drugiej strony to pokazuje szacunek zarządzających do inwestorów

Tak więc dobra opcja na ulokowanie pieniędzy - 6 zł to tylko przystanek w tym roku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS 3,43% 3,62 2022-05-20 09:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.