Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,73 zł , zmiana od tamtej pory: -23,19%

Kierunek 2+ zł

Zgłoś do moderatora
Abstrahując od analiz newsów, tego czy prezes wbija platynę itd, a patrząc czysto technicznie na wykres DDI.
Na plus:
- dno zostało uklepane na 1,52zł, po czym nastąpiło odbicie
- trend silny czy to na dziennym czy niższych interwałach czasowych (RSI oraz MACD), przebicie średniej kroczącej EMA 20
- aktualnie walka z linią oporu (czerwona linia) wyznaczoną od czasów COVIDa z 12 Marca 2020, która moim zdaniem została już przebita, zamknięcie dziennej świecy z ostatniej sesji ponad nią.
- aktualnie do pokonania kilka lokalnych oporów z którymi raczej nie będzie problemu.
- ogółem long w stronę 2+zł i tam walka z najważniejszym oporem (niebieska linia)

Na minus:
- wzrosty robione na małych obrotach

https://www.tradingview.com/x/Eg49wrbS/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DDISTANCE -5,36% 1,32 2022-05-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.