Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,20 zł , zmiana od tamtej pory: -8,13%

Kiedyś to było, teraz to nie jest - refleksja

Zgłoś do moderatora
Kiedyś udało mi się zarobić na Novavisie (pierwsza hossa foto) jak startował ze złotówki.

Później wskoczyłem w okolicach 6 zł po srogich spadkach i myślałem, że kupiłem tanio na podwójnym dnie. Kontynuacja przeceny wymusiła na mnie cięcie strat. I chwała Bogu, bo dzisiaj miałbym ok. 50% w plecy.

Szczerze mówiąc, nie wiem co się stało ze spółką. Ja straciłem do niej zaufanie podczas tych dziwnych manewrów z połączeniem i powołaniem do życia Novavis Group. Zdaje mi się, że nawet dość dobrze zorientowanym osobom w temacie trudno było się połapać co jest planowane w tym zakresie.

Anyway cieszę się, że nigdy nie zainwestowałem tu większych pieniędzy, a nie jeden raz mnie kusiło.

Podobnie wygląda sprawa z Columbusem i jego kursem - jednak jak ma być w sytuacji, gdy emituje się akcje po 1,89 zł?

Obecnie bardzo perspektywicznie zapowiada się 01Cyberaton Proenergy. Ponad 6.200.000 mln zysku netto za trzeci kwartał, za sterami ludzie tworzący branżę OZE w Polsce od podstaw, masa projektów w przygotowaniu, wysoki nominał (8 zł), niska kapitalizacja, niskie C/WK i C/Z.

Dobre fundamenty ma również Photon Energy, jednak po ostatnim manewrze na akcjach (końcówka czerwca), który doprowadził do spadku kursu z ponad 13 zł na ok. 7,50 zł strach wchodzić...

NVV obserwuję dalej, ale wyłącznie z czystej ciekawości. Niemniej akcjonariuszom życzę powodzenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT 3,16% 2,94 2022-01-28 15:07:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.