Forum Giełda +Dodaj wątek

Kiedy odbicie

Zgłoś do moderatora
Czemu tak spada? , bo rynek się boi , że spółka będzie miała cztery kwartały takie jak IV kw13 . Czyli zarobi tylko kilka milionów np. 4 MLN w 2014. a to daje wycenę 1,4 PLN , na papier stąd poziomem bezpiecznym do inwestycji jest dopiero 1,4 PLN lub niżej . Jakupiłem po 2,04 a po wynikach iMgisu sprzeedałem po 1,95 PLN i na pewno kupię jak spadną do 1,4 . Oczywiście to moje zdanie, które nie spodoba się tym co mają papier. Jest szansa , że wyniki będą lepsze niż wycenia to obecnie rynek i zobaczymy poziony 1,7-,1,9 PLN po wynikach za 1 KW 14

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCGUARD 0,00% 0,38 2009-03-20 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.