Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,12 zł , zmiana od tamtej pory: 57,14%

Kiedy nowe mieszkania ?

Zgłoś do moderatora
Poniżej informacje z raportów za I półrocze 2016 roku Mirbudu i JHM Development:

1. (Mirbud) Uruchomienie począwszy od 2015 roku kilku inwestycji mieszkaniowych, m.in.: w Rumi, Katowicach, Łowiczu i Koninie oraz ich zakończenie na przełomie lat 2016/2017, co umożliwi zwiększenie sprzedaży do blisko 300 mieszkań rocznie

2. (Mirbud) Spółka kontynuując projekty w mniejszych i średniej wielkości miastach Polski jednocześnie rozpoczęła realizację projektów w dużych miastach. Pierwszym takim projektem jest uruchomiona w maju 2015r realizacja inwestycji w Katowicach. Planowany termin zakończenia budowy i uzyskania pozwolenia na użytkowanie to kwiecień 2017 roku.

3. (JHM Dev.) W czwartym kwartale 2016 roku zakończona zostanie realizacja inwestycji w Koninie (144 lokale) oraz pierwszego budynku w Łowiczu (25 lokali), co wpłynie pozytywnie na wyniki sprzedaży ostatniego kwartału br., jak również całego roku 2016. Realizacja pozostałych inwestycji zakończy się w I połowie 2017 roku. 

Czy nie mogą uzgodnić jednolitych terminów. Mi to wygląda, że w tym roku nowych mieszkań raczej nie będą w stanie jeszcze sprzedawać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.