No to tłumacz teraz jak przeczytać korektę raportu ze zrozumieniem. Zrobiłeś w poniedziałek z 8.4M akcji wzrost kapitału zakładowego o 8.4M zł, przy wartości emisyjnej 0.10zł. To jak dzisiaj wytlumaczysz tę korektę. Przecież przeczytałeś ze zrozumieniem, a następnie tłumaczyłeś jak chłopu na polu. Tylko kto tu jest chłopem?