Forum Giełda +Dodaj wątek

Karmelita u Spowiedzi..!!!!.odp. Prokuratura..!!

Zgłoś do moderatora
Czy Karkosik skorzystał juz z opcji PUT.?
.
Dlaczego działaja na nie korzyśc spółki ( opcja PUT).?
.
Dlaczego karmili ludzi bzdetami co tydzień do emisji akcji o mikrosferze, a gdy została uplasowana zamilkli na wieki wieków.?
.
Czy zamierzają sie podac do dymisji z związku z działaniem na niekorzyść spółki ( wieczne straty, spadek wartość, itd).?
.
Czy zamirzają pomiadomić prokurature o własnej niegospodarności i manipulacji kursem spółki.?
.
Czy odtajnią kluczowe wiadomości dot. "lewych" umów poprzez które wyprowadzają pieniądze ze spółki.!!??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RUBICON 0,00% 0,57 2020-02-21 16:44:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.