Forum Giełda +Dodaj wątek

Kampania NJU.mobile

Zgłoś do moderatora
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/smieszek-z-gitara-reklamuje-nju-mobile-wideo

Startuje kampania reklamowa wprowadzająca na rynek NJU.mobile, nową taryfę Orange Polska. Twarzą akcji - przygotowanej przez firmy Ogilvy & Mather Advertising, Good i MEC - jest zabawny animowany bohater z gitarą.
  • Kampania NJU.mobile Autor: ~Telesfor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRITY 1,51% 26,90 2026-02-11 11:00:00