Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: 8,48%

KAMIL MODRO --> CZŁOWIEK NA WAGĘ ZŁOTA

Zgłoś do moderatora
WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH AKCJONARIUSZY SPÓŁKI HGAMES.

OSTATNIO NIE BYŁO MNIE NA FORUM... BYŁEM ZAJĘTY.

A TERAZ KONKRETY MAMY NOWEGO PANA W RADZE NADZORCZEJ :) BĘDĘ SZCZERY JAK CZYTAŁEM ŻYCIORYS ZAWODOWY TO SIE POPŁAKAŁEM... KAMIL MODRO JEST WYJĄTKOWY... TAKI CZŁOWIEK JEST NA WAGE ZŁOTA... MIŁO Z JEGO STRONY ZE POŚWIĘCA SWÓJ CZAS NA SPÓŁKĘ HGAMES. MOŻE TEZ ZOBACZYŁ DUZY POTENCJAŁ W GRZE EDENGRAD. 

KAMIL MODRO --> Chętnie podejmuje nowe wyzwania. Interesują go nowe technologie wdraża je w firmach którymi kieruje. Poprzez rozsądne inwestowanie oraz konserwatywne
podejście do kosztów prowadzone przedsiębiorstwa posiadają fundusze na dalsze
realizacje założonych przedsięwzięć.

KAMIL MODRO WIĘCEJ INFORMACJI LINK https://www.bankier.pl/wiadomosc/HGAMES-Informacje-o-nowo-powolanych-czlonkach-organow-Emitenta-7768156.html 

TERAZ CZEKAMY NA INFORMACJE O GRZE EDENGRAD.

JEŚLI KTOŚ NIE ZNA GRY EDENGRAD TO ZAPRASZAM NA STRONE LINK http://edengrad.net/pl/ 

POZDRAWIAM TOMI

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HGAMES 6,87% 1,79 2019-12-09 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.