Forum Giełda +Dodaj wątek

JWC czeka na teren przy Kasprzaka !

Zgłoś do moderatora
JW Construction w najbliższych dwóch latach chce wprowadzić do oferty ponad 6 tys. mieszkań
PAP - Biznes
15 Mar 2012, 20:21


15.03. Warszawa (PAP) - JW Construction w ciągu najbliższych dwóch latach chce wprowadzić do oferty ponad 6 tys. nowych mieszkań. W tej puli ponad 26 proc. zbudowanych będzie poza stolicą, m.in. w Poznaniu, Łodzi, Katowicach. Inwestycje mieszkaniowe planowane do uruchomienia w 2012 r. obejmą blisko 1,4 tys. lokali - podał zarząd w liście do akcjonariuszy.
"W 2012 roku planujemy rozpocząć intensywne prace nad przygotowaniem największej inwestycji w naszej historii - przy ul. Kasprzaka w Warszawie. Teren przeznaczony pod inwestycję obejmuje powierzchnię aż 81.185 m2, na którym planowane jest wybudowanie około 3.000 lokali mieszkalnych i kompleks usługowy o powierzchni około 72 tys. m2. W najbliższym czasie rozpoczniemy też realizację pierwszej budowy w Poznaniu - Osiedla Oaza Piątkowo" - napisano w liście.

"Na 2012 planujemy również uruchomienie 3 inwestycji w Gdyni. Równolegle trwają prace nad rozpoczęciem inwestycji w Katowicach, na jednym z największych osiedli w mieście - Osiedlu Tysiąclecia. Na uwagę zasługuje zlokalizowane między podwarszawskimi Starymi Babicami a Ożarowem Mazowieckim osiedle domów jednorodzinnych, Villa Campina(...).Inwestycje mieszkaniowe planowane do uruchomienia w 2012 roku obejmą blisko 1.400 lokali" - dodano.

Spółka podała, że w minionym roku podpisała 1.029 umów sprzedaży mieszkań.(PAP)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOHODEV 0,00% 0,42 2025-09-23 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.