Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  687,00 zł , zmiana od tamtej pory: -13,97%

Już pierwsze bankructwo sieci siłowni, to samo czeka Benefit.

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Fitness-World-ogosil-upadlosc-Siec-silowni-nie-wytrzymala-lockdownu-7999893.html

Nie iwem czy ze zrozumieniem czytaliście komunikat:

"Jak poinformowała firma w prezentacji dla inwestorów, liczba aktywnych kart sportowych grupy w październiku w Polsce wynosiła 798 tys., natomiast w listopadzie spadła do ok. 570 tys. - ok. 230 tys. kart zawieszono. Na rynkach zagranicznych liczba kart w październiku wyniosła 301 tys., a w listopadzie wzrosła do 304 tys., z czego 203 tys. stanowiły karty w Czechach i na Słowacji, za które Benefit Systems nie pobiera opłat w związku z administracyjnym zamknięciem obiektów sportowych."

Przeczytajcie jeszcze raz. Będzie pogrom

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT -4,68% 591,00 2022-01-20 17:00:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.