Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,85 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

już niedługo raport za wrzesień

myślicie, że dalej będziecie mieli szansę kupić po 15 pln? Nie żartujcie sobie, kupujcie póki możecie. Ja żeby kupić swoje podciągnąłem kurs o 10% a i tak byłem szczęściarzem, że ktoś wystawił (błędnie) konkretniejsze ilości, bo odkupić już szansy nie miał (były to poziomy 5-6 pln). Teraz pozostaje wam liczyć na lekkomyślność prezesa (jak widać doświadczenia w inwestowaniu nie ma wielkiego). Ale myślę, że i do niego dotrze w końcu, że taka spółka powinna być (i będzie) wyceniana na ~ c/z 40. To oznacza ok 270 mln kapitalizacji przy szacowanym (ostrożnie) zysku za 2017r. Na dzień dzisiejszy. Przemyślcie to póki jest jeszcze na to czas, za chwilę zaczną się artykuły w Parkiecie i nie tylko, spółka stanie się bardziej medialna, zlecą się sępy i 20 złotych będzie tylko wspomnieniem...

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IAI -0,27% 14,85 2017-10-20 15:32:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl