Jakie przewidywania ?? - wg mnie wyniki zaskoczą na plus .. od 200 mln wzwyż (szacowałbym więcej, ale okres Świąteczny.. drogi Conor i ewentualne optymalizacje podatkowe), a Powell wybrzmi gołębio i podniosą jedyne 25 pkt. Taki scenariusz dał by sygnał dla byków.. a XTB wzrośnie do momentu dywidendy o kolejne 10 zeta. Oczywiście jest to tylko moja subiektywna opinia i nie należy nią się kierować w stosunku do planowanych własnych inwestycji. Pozdrawiam - long od 16 zeta