Jutro beda dwa ESPI -> jedno o transakcjach na akcjach spółki czyli odkupienie ostatnich 19780 akcji przez Bowim od konsorcjum stali, drugie o zakończeniu postępowania ugodowego. Wpływ na kurs -> info które nie jest niespodzianka? Raczej skąpe, choć miesięcznie zostanie w kasie ponad 300tys zł więcej już od stycznia. To przecież bdb wiadomość. Na dziś 300tysi to 0,2% wartości BOWIMU. Czyli rocznie firma „zachowa” 2,5% więcej szmalu względem market cap. Dodatkowo może wreszcie poznamy przeznaczenie tych akcji własnych bo marnować sie nie maja sensu