Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,08 zł , zmiana od tamtej pory: -54,56%

JRHolding pożycza kase One2tribe zeby przejac Eco4Coin ?

Zgłoś do moderatora
Okazało się że JWA jest wykonawcą całej platformy dla Eco4Coin to bardzo dobry krok strategiczny bo posiadanie własnego ekosystemu blockchainowego jest opłacalne.
Nie ma na chwile obecną na świecie innej niż Eco4Coin Kryptowaluty która realizuje transakcje bez pobierania opłat
 
A wszystko ruszyło dopiero wczoraj ;)
 
Najciekawsze dane ze strony Eco4Coin
 
Duża wydajność - Dzięki optymalizacji algorytmów oraz mechanizmom potwierdzania multi bloków sieć Eco4Coin zapewnia niespotykaną do tej pory wydajność.
Każdy blok tworzony jest co minutę – tyle maksymalnie zajmuje finalne potwierdzenie twojej transakcji.
 
Możliwość obsługi mikro transakcji - Najmniejsza transakcja może dotyczyć pojedynczego EcoShi (1/100 000 000 Eco4Coina).
 
Brak opłaty transakcyjnej - kosztem jest czas i moc smartfona - W sieci ECO4Coin nie płacisz nic za transakcje. Jeżeli chcesz dokonać transakcji robisz to zupełnie bezpłatnie. Wystarczy, że potwierdzisz poprzedni blok w sieci (twój czas i moc smartfona/komputera wykorzystane do obsługi twojej transakcji to jedyne ponoszone przez Ciebie koszty).

Mnie tylko zastanawia skoro wszystko jest bezpłatne na czym zamierzają zarabiać ? chyba że plan jest jeszcze głębszy niż mi się wydaje no nic pozostaje tylko obserwować dalszy ciąg ....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWA -1,00% 0,49 2021-08-04 15:59:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.