ja z braku czasu na gre na intraday akurat czesto gram w dwie strony trzymając pozycje po max kilka dni i patrząc na h1-h4 (d1 dla ogolnej orientacji co do kierunku),
akurat teraz lka ktora trzymalem od 1,1073 juz w calosci zamknieta (0,7 na 1,109 i 0,7 dzis na 1,1158)
zas obecnie mam L i S na 1,1116 i mam nadzieje, ze cena odejdzie jak najdalej z tego punktu, a w którą stronę? - to nie ma dla mnie w tym momencie najmniejszego znaczenia czy na pocz to bedzie w kierunku 1,123 najpierw, czy potem 1,102 (choc to tylko zalozenie)
pozdr